(+420) 601 338 528Po-Pá: 8:00-15:00
Nezávazná poptávka
Autorizovaný servis oken a dveří

Rosení oken zvenku - servis a oprava

Kromě rosení oken zevnitř, které je nejčastějším typem rosení, a rosení oken v meziskelním prostoru, které bývá způsobeno výrobní vadou, může nastat ještě rosení oken zvenčí.

Příčina rosení oken zvenku

K rosení oken z venkovní strany domu dochází v případech, kdy je venku vlhký vzduch (za deštivých dnů, nebo brzy ráno po jasné noci), který kondenzuje na studeném okně. Rosení oken zvenku tudíž není způsobeno jejich technickou závadou či nedokonalostí, ale spíše naopak jejich kvalitou a správnou izolační funkcí. Dříve k rosení oken zvenčí totiž nedocházelo, protože venkovní vzduch, ještě než stačil zkondenzovat na okně, se ohřál a vysušil v jeho těsné blízkosti díky teplu unikajícímu zevnitř bytu.

Jak zabránit rosení oken zvenčí?

Na základě výše zmíněných faktů je tedy zřejmě jasné, že rosení oken zvenku nezabráníme a v žádném případě to není důvod k reklamaci či opravě oken. Nezbývá, než vyčkat, až se vyčasí a přejdou deštivé dny. Jestliže jde o ranní zarosení oken, jakmile na ně zasvítí slunce, záhy se sklo samo osuší. Pokud by se vám to přece jen nezdálo a rosení oken by vám přišlo skutečně časté a intenzivní, kontaktujte nás a pokusíme se vám poradit na základě vámi sdělených konkrétních skutečností.
Zajímá vás jak probíhá typická zakázka od začátku do konce?
Podívejte se krok po kroku.
-5% Pro pravidelné zákazníky
Jste naším pravidelým zákazníkem? Pokud ano, máme pro vás dobrou zrávu v podobě 5% slevy spojené se servisním úkonem.
Více informací
Skupinové slevy
Domluvte se sousedy a objednejte servis i do sousedních domů nebo bytů. Nejen, že vám částku za dopravu rozpočítáme, ale nabídneme vám i množstevní slevu.
Více informací
Pomůžeme vám s požadovanou opravou

Zkuste nám co nejpodrobněji popsat váš problém - odpovíme vám do 24 hodin.
Nebo volejte (+420) 601 338 528, Po-Pá: 8:00-15:00

Kontaktujte mě
Špatný formátŠpatný formát
Chci zaslat cenovou nabídku
Okna a balkonové dveře
Vchodové dveře
Příslušenství
Špatný formátŠpatný formát

MENUX