(+420) 601 338 528Po-Pá: 8:00-15:00
Nezávazná poptávka
Autorizovaný servis oken a dveří

Klika na okně se zablokovala - servis a oprava

Může se stát, že klika na okně nejde dát do správné polohy. Klika se obvykle zablokuje při nesprávném otevření okna. Následně nejde při zavírání okna dát do svislé polohy a zůstává v šikmé poloze ventilačního větrání.

Zaseklá klika na okně - problém

Na první pohled se zdá, že je okno zavřené, nicméně rozhodně netěsní tak, jak by mělo. Může jím profukovat a zatékat. Také by stačilo, aby zvenčí na okno případný zloděj lehce zatlačil a byl by uvnitř.

Když klika nejde otočit

Možná došlo k narušení funkce pojistky nesprávnou manipulací s klikou. Také však není vyloučeno, že klika zlobí jen proto, že je potřeba seřídit a promazat kování, dotáhnout panty. Pokud problém vznikl pár měsíců po instalaci oken, je to tím, že si okno „sedlo“ a potřebuje seřídit. V takovém případě máte nárok a jedno seřízení zdarma od dodavatelské firmy.

Jestliže máte okna už delší dobu a zapomněli jste na pravidelný servis, který by se měl provádět jednou ročně, můžete si okna zkusit seřídit sami pomocí návodu a imbusového klíče č. 4. Nebo nás kontaktujte a my vám přijedeme okna seřídit. Pokud servisní technik zjistí závadu vážnějšího charakteru, může vyměnit části kování a vaše okno bude zase plnit tu správnou funkci.
 
Zajímá vás jak probíhá typická zakázka od začátku do konce?
Podívejte se krok po kroku.
-5% Pro pravidelné zákazníky
Jste naším pravidelým zákazníkem? Pokud ano, máme pro vás dobrou zrávu v podobě 5% slevy spojené se servisním úkonem.
Více informací
Skupinové slevy
Domluvte se sousedy a objednejte servis i do sousedních domů nebo bytů. Nejen, že vám částku za dopravu rozpočítáme, ale nabídneme vám i množstevní slevu.
Více informací
Pomůžeme vám s požadovanou opravou

Zkuste nám co nejpodrobněji popsat váš problém - odpovíme vám do 24 hodin.
Nebo volejte (+420) 601 338 528, Po-Pá: 8:00-15:00

Kontaktujte mě
Špatný formátŠpatný formát
Chci zaslat cenovou nabídku
Okna a balkonové dveře
Vchodové dveře
Příslušenství
Špatný formátŠpatný formát

MENUX