(+420) 601 338 528Po-Pá: 8:00-15:00
Autorizovaný servis oken a dveří

Opravy a výměny sítí a žaluzií

Kromě výměny oken a dveří, expresních oprav a pravidelného servisu oken a dveří se zabýváme také opravami okenních doplňků, jako jsou žaluzie, sítě proti hmyzu a parapety. Žaluzie a sítě jsou totiž také důležitou součástí oken; možná ne nezbytnou, ovšem každopádně užitečnou.

Oprava žaluzií nebo jejich výměna?

Pokazily se Vám žaluzie? Nebo jste změnili barvu fasády domu a potřebujete nové žaluzie, které se k ní budou hodit? Nabízíme opravy i výměny žaluzií.

Jestliže víte, jaký typ žaluzií máte (nebo chcete), je možno si je předem telefonicky nebo přes internet objednat. Servisní technik pak již může přijet s objednaným zbožím a rovnou Vám je namontovat. Pokud si nejste jisti typem a tím, co vlastně všechno je nutné pořídit nově (někdy stačí jen vyměnit řetízek), přivolaný servisní technik zjistí situaci na místě. Bude-li to třeba, objedná příslušný typ žaluzií a při další návštěvě Vám je vymění.

Drobnosti opravíme na místě

Naše servisní vozy jsou vybaveny dostatečným množstvím náhradních dílů. Přetržený řetízek nebo silon je obvykle možné vyměnit hned při první návštěvě.

Atypické rozměry žaluzií nejsou problém

Měli jste doposud v oknech látkové závěsy a rozhodli jste se nově pro instalaci žaluzií? Náš technik Vás navštíví, zaměří okna, žaluzie objedná a po naskladnění Vám je přijede namontovat. Připravíme Vám žaluzie na míru, tudíž nemusíte mít strach ani z atypických tvarů a rozměrů oken – vše se dá vyřešit.

Sítě proti hmyzu

Jestliže se Vám protrhla okenní síť proti hmyzu nebo se jinak poškodila, přivolaný servisní technik na místě zhodnotí, co je třeba objednat, vytvoří Vám cenovou nabídku a bude-li Vám vyhovovat, zboží objedná a domluví s Vámi termín další návštěvy, při níž Vám sítě namontuje.

Že vůbec sítě do oken nemáte? Pak si dovolujeme doporučit jejich pořízení alespoň do oken, kterými větráte nejčastěji. Sítě jsou totiž nejúčinnější přirozenou ochranou proti hmyzu, a to jak létajícímu, tak lezoucímu. Pokud si přivoláte na pomoc servisního technika, navštíví Vás osobně a po posouzení typu oken a Vašich dalších možností Vám nabídne nejvhodnější typ sítí.

Sítě do oken i do dveří

Dají se pořídit sítě do oken i do dveří, a to hned v několika variantách:
  • Okenní sítě s lemem
  • Okenní sítě bez lemu
  • Rolovací okenní sítě
  • Extrudované dveřní sítě
  • Posuvné dveřní sítě
  • Rolovací dveřní sítě

Jak realizace probíhá?

Podívejte se na ukázku realizaci opravy přímo z praxe od našich zákazníků.

 

Pan Juračka nahlásil požadavek pro opravu kování.

2.5.2016
Brno
 

Příjezd technika pro bližší analýzu závady.

2.5.2016
Brno
 

Kompletní odstranění závady, uzavření požadavku

3.5.2016
Brno
-5% Pro pravidelné zákazníky
Jste naším pravidelým zákazníkem? Pokud ano, máme pro vás dobrou zrávu v podobě 5% slevy spojené se servisním úkonem.
Více informací
Skupinové slevy
Pokud se domluvíte se sousedy a objednáte si servis někoika sousedních bytů či domů, nejen že vám rozpočítáme částku za dopravu k vám, ale současně vám nabídneme i výhodnou množstevní slevu.
Více informací
Pomůžeme Vám s požadovanou opravou

Zkuste nám co nejpodrobněji popsat Váš problém - odpovíme Vám do 24 hodin.
Nebo volejte (+420) 601 338 528, Po-Pá: 8:00-15:00
V případě nedostupnosti servisní linky využijte tel. (+420) 739 201 911

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MENUX