(+420) 601 338 528Po-Pá: 8:00-15:00
Autorizovaný servis oken a dveří

Proč řešit servis s námi

První otázka, kterou si možná někdo položí, může znít: Zda a proč vůbec servis oken a dveří řešit? Mám nová okna, šlapou jak hodinky, těsní, nerosí se. Jestliže jste spokojeni se svými plastovými, hliníkovými či dřevěnými okny a dveřmi, můžeme Vám gratulovat. Ale vzápětí si Vám dovolíme doporučit, abyste servis oken a dveří přece jen nezanedbávali. Skutečně je třeba jej pravidelně řešit.

Pokud se každý rok seřídí a promaže kování oken, jednoznačně tím prodlužujete jejich životnost. Předejdete závažnějším poruchám, které mohou nastat, protože okna jsou velmi namáhanou částí domu. Některá okna několikrát denně otevřete a zavřete. Dochází v nich k mechanickému působení jednotlivých částí na sebe, čímž se zkrátka opotřebovávají. A to už ani nemluvíme o tom, že se může stát, že bohužel narazíte na nekvalitního výrobce a závady na oknech se vyskytnou velmi rychle.

Při pravidelné prohlídce odhalíme počínající závady a můžeme je vyřešit dřív, než dojde k tomu, že v okně pořádně zapraská a Vy už je nezavřete. Pravidelnou kontrolou šetříte svoje finance – předcházíte vzniku neopravitelných závad a následné výměně celých oken a dveří.

A proč tedy právě my?

Servisní opravy všech značek a stáří oken a dveří po celé ČR

Nezáleží na tom, jak stará máte okna a dveře a kdo Vám je namontoval. Nezaměřujeme se na žádné konkrétní značky a dodavatele; poradíme si se všemi typy oken a dveří od všech výrobců. Servisujeme a opravujeme okna a dveře jakéhokoliv stáří.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Expresní opravy do 24 hodin na Jižní Moravě

V případě akutního a závažného problému jsme u Vás do 24 hodin, pokud se nacházíte na Jižní Moravě. Vloupal se Vám někdo oknem či dveřmi do bytu? Poškodil je tak, že nemůžete zavřít? Nebo se dveře prostě „samy“ porouchaly, nejdou zavřít a Váš dům je tím pádem nezajištěný? Máte rozbité okno, venku mrzne a Vám jde chlad do bytu? To jsou jen některé z případů, kdy opravu oken a dveří skutečně nelze odkládat. Proto jsme tu pro Vás. 

Ale i v ostatních případech, kdy není situace natolik vážná, že by ohrožovala zdraví nebo bezpečí členů Vaší domácnosti, za Vámi přijedeme v řádu několika dní:
  • Morava: 2 – 5 pracovních dní
  • Čechy: 3 – 10 pracovních dní
  • Havarijní závady - Jihomoravský kraj: 24 hodin
Většinu běžných oprav jsme schopni vyřešit hned na místě, jelikož naši technici jsou vybaveni nejčastěji používanými náhradními díly a mohou tedy okamžitě přistoupit k opravě. 

Profesionální individuální a komplexní přístup

Naším hlavním přínosem, který Vám můžeme nabídnout, je komplexní přístup. Jiné firmy Vám možná jen dodají okna, ale víc se o Vás nestarají. Některý řemeslník Vám okna namontuje, ale s dalším servisem nechce mít nic společného, snad oknům ani příliš nerozumí. My oknům opravdu rozumíme a jsme schopni Vás provést každým krokem:
  • Zhodnocení stavu Vašich stávajících oken a dveří
  • Návrh řešení na míru, pomoc s výběrem nových oken a dveří
  • Měření úniku tepla z bytu
  • Objednávka a dodání nových oken a dveří
  • Montáž nových oken a dveří
  • Pravidelný (jednoroční) servis, seřízení, promazání kování
  • Opravy veškerých závad na oknech a dveřích

Záruka na provedené zásahy

Poskytujeme záruku na výrobky i služby. Na nové výrobky (okna, dveře, žaluzie, sítě…) poskytujeme záruku 2 roky. Na jednotlivé nové komponenty (části kování, kliky, těsnění…) máte záruku 6 měsíců.

Samozřejmostí pro nás je poskytnutí záruky na veškeré opravy a servisní úkony, a to po dobu 3 měsíců. Jestliže se v této době tedy porucha opět projeví, vyřešíme ji v rámci reklamační lhůty.

Reference a zkušenosti

Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti v oboru. Servisní technici pracovali dříve přímo ve výrobě oken a dveří, znají proto okna do posledního šroubku. Vědí přesně, kam sáhnout a co zkontrolovat.

Měsíčně namontujeme v průměru 4000 oken a dveří. Jsou mezi nimi rodinné domy, bytové domy i různé veřejné instituce, jako školy, banky apod.

Jak realizace probíhá?

Podívejte se na ukázku realizaci opravy přímo z praxe od našich zákazníků.

 

Nahlášeno poškození smozavírače na pobočce banky v Brně. Nahlášeno v 13:00h

11.12.2015
Brno
 

Příjezd technika byl do několika málo hodin od nahlášení závady.

11.12.2015
Brno
 

Závada odstraněna v 16:00 ještě týž den.

11.12.2015
Brno
-5% Pro pravidelné zákazníky
Jste naším pravidelým zákazníkem? Pokud ano, máme pro vás dobrou zrávu v podobě 5% slevy spojené se servisním úkonem.
Více informací
Skupinové slevy
Pokud se domluvíte se sousedy a objednáte si servis někoika sousedních bytů či domů, nejen že vám rozpočítáme částku za dopravu k vám, ale současně vám nabídneme i výhodnou množstevní slevu.
Více informací
Pomůžeme Vám s požadovanou opravou

Zkuste nám co nejpodrobněji popsat Váš problém - odpovíme Vám do 24 hodin.
Nebo volejte (+420) 601 338 528, Po-Pá: 8:00-15:00
V případě nedostupnosti servisní linky využijte tel. (+420) 739 201 911

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MENUX