Telefon(+420) 601 338 528
Po-Pá: 8:00-15:00

Autorizovaný servis oken a dveří

Měření úniku tepla termokamerou, termovizí

Snížili byste rádi náklady na vytápění vašeho domu nebo bytu? V tom případě by bylo nejprve dobré zjistit, kudy vám vlastně uniká teplo. Mohou to být okna, dveře, ale také nezateplená fasáda nebo střecha domu.

Ideální je samozřejmě komplexní zateplení všech problematických míst a výměna oken a dveří. Ovšem pokud nemáte dostatek financi a potřebujete začít postupně, obraťte se na nás a my vám poradíme, jak začít. Nemusíte si kvůli tomu pořizovat termokameru. Zprostředkujeme vám měření nemovitosti termokamerou včerně konzultace s odborníkem, který vám nezávisle vyloží postup a navrhne řešení, ať už komplexní nebo postupné.
 
TIP: Měření úniku tepla je nutné provádět v chladnějších měsících, aby byly patrné teplotní rozdíly. Zpravidla od listopadu do března. Poptejte odborné měření včas, právě v sezónně bývá termokamera hodně vytížená.

Kupujete dům? Nechte si jej proměřit termovizí

Realitní kanceláře obvykle neposkytují detailní informace o stavu budovy. Jak však nekoupit zajíce v pytli? Nechte proměřit únik tepla termokamerou na vaší vyhlídnuté nemovitosti, abyste věděli, do čeho jdete, kolik peněz budete po koupi muset ještě investovat do dalšího zateplení, abyste později neprotopili celou svou výplatu.

Termokamera navíc dokáže odhalit i skryté závady v elektroinstalaci. Najde poruchy rozvodů tepla a vody, prasklé podlahové vytápění. Pomocí termokamery lze vytipovat také riziková místa na zdech, na nichž mohou vznikat plísně.

Ujistěte se, že máte dům dobře zateplený

Domníváte se, že z vašeho domu nikudy teplo neuniká? I v takovém případě doporučujeme nechat úniky tepla termovizí přeměřit, byť bude tepelná ztráta třeba minimální. Budete mít jistotu, že jste nemohli pro ušetření peněz za energie udělat víc. A jestliže bude únik tepla jen malý, postačí vám potom jen nějaké dílčí řešení, například výměna těsnění oken a dveří.

Měření úniku tepla termokamerou našimi techniky není podmíněno využitím dalších našich služeb.

Zprostředkujeme měření úniku tepla termokamerou různým subjektům:

 

Koncový zákazník

Jak je již uvedeno výše, kdokoliv nás může oslovit s žádostí o zprostředkování měření úniku tepla z domu. Rodinné domy stojící samostatně mají odhalené obvodové zdi ze všech stran a také velké množství oken, proto je u nich únik tepla největší. Pokud vlastníte byt v panelovém domě, máte jen část (větší či menší) zdí vystavených úniku tepla, také únik tepla střechou ani podlahou nemusíte řešit. V takovém případě vám v případě výrazných tepelných ztrát pomůže výměna oken a dveří

Ovšem nemusíte se bát, že vám navrhneme jedinou možnou nápravu v řádu několika desítek či dokonce stovek tisíc korun. Při navrhování optimálního řešení přihlédneme k vaší individuální situaci, ke stavu vašich oken a dveří, k vašim finančním možnostem.

Pokud neshledáme závažný únik tepla z bytu, můžeme vám (samozřejmě s vaším souhlasem) provést alespoň servis oken a dveří, který spočívá v prohlídce vašich plastových, hliníkových nebo dřevěných oken a dveří, v seřízení a opravách drobných nedostatků. Seřízením oken nejen prodloužíte jejich životnost, ale také snížíte prostupnost tepla z domu.

 
 

Bytová družstva

Vlastníte bytový dům nebo nějaký veřejný objekt? Pak vám jistě záleží na jeho údržbě a na tom, aby z něj neunikalo zbytečně velké množství tepla. Zprostředkujeme proměření celého bytového domu, které objeví všechna problematická místa. Kromě oken, dveří, zdí a střechy to mohou být ještě nežádoucí tepelné mosty a špatné izolační napojení jednotlivých panelů.

Budete-li mít zájem o další služby, jako jsou opravy, servis oken a dveří nebo jejich výměna, je možné navázat dlouhodobou spolupráci.

 

Oknařské společnosti

Vlastníte firmu dodávající okna a dveře? Pokud byste rádi svým zákazníkům – odběratelům oken a dveří – poskytli co nejlepší servis a služby, ale nemáte k tomu dostatek technologického vybavení či zaměstnanců, kteří by se o to postarali, kontaktujte nás.

Zaškolíme naše techniky na servis vašich oken a vybavíme je dalšími komponenty a náhradními díly, které jsou nutné k vykonávání servisních prací a oprav. Technici se zaškolí na váš systém a znají smluvní podmínky mezi vámi a vaším klientem.

Je vám přidělena jedna operátorka – jeden telefonní kontakt, jedna e-mailová adresa. Naše operátorka bude znát vaši společnost a váš zavedený systém a bude připravena řešit vaše individuální požadavky.

Budeme pracovat pod logem vaší společnosti – označení servisních vozů, pracovní oděv techniků, kteří se představí jako vaši zaměstnanci. 

Klademe důraz na zachování seriózního pohledu na vaši společnost. Dbáme na to, aby i po návštěvě našeho technika dělala okna a dveře svému dodavateli tu nejlepší reklamu – pomáháme budovat důvěru ve vaši značku.

Zajímá vás, jak probíhá typická zakázka od začátku do konce?
Podívejte se krok po kroku.
Zajímá vás, jak probíhá typická zakázka od začátku do konce?
Objednávka měření termokamerou, termovize

Zkuste nám co nejpodrobněji popsat váš problém - odpovíme vám do 24 hodin.
Nebo volejte (+420) 601 338 528, Po-Pá: 8:00-15:00

Kontaktujte mě
Špatný formátŠpatný formát
Chci zaslat cenovou nabídku
Okna a balkonové dveře
Vchodové dveře
Příslušenství
Špatný formátŠpatný formát
Největší výhody našich servisních služeb
 
SpolehlivostSpolehlivostzázemí stabilní společnosti a dlouholeté praxe
Záruka na provedení práceZáruka na provedení práceposkytujeme záruku na servis, drobné komponenty a celé nové výrobky
Rychlost řešeníRychlost řešenína opravu závady nebudete muset čekat dlouhé týdny ani měsíce
Plošné pokrytíPlošné pokrytízajistíme vám servis po celé ČR
Široká nabídka služebŠiroká nabídka služebporadíme si s ledajakým problémem
Oprava oken různých výrobců
 
Vyřešíme opravu a servis oken nehledě na jejich výrobce
Naši partneři
 • Simonswerk
 • Soudal
 • Winkhaus
 • Maco
 • Roto střešní okna
 • TRIDO
 • ACT servis
 • Richter Czech
 • Illbruck
 • Isotra
 • Hoppe
 • a další
a další